Ο Εμπορικός Σύλλογος Βόλου ανακοινώνει ότι την Τετάρτη 6/12, όπως κάθε χρόνο, τα εμπορικά καταστήματα της δημοτικής ενότητας του Βόλου θα παραμείνουν κλειστά τιμώντας τον Πολιούχο της πόλης μας Άγιο Νικόλαο.
![logo](https://www.esv.gr/portal/wp-content/uploads/2022/03/emporikos_syllogos_logo-02.png)
Ο Εμπορικός Σύλλογος Βόλου ανακοινώνει ότι την Τετάρτη 6/12, όπως κάθε χρόνο, τα εμπορικά καταστήματα της δημοτικής ενότητας του Βόλου θα παραμείνουν κλειστά τιμώντας τον Πολιούχο της πόλης μας Άγιο Νικόλαο.